Pozvánka

Milí naši dedkovia a babičky!

Natrháme kvety pod lesom na stráni,                                                                                                                                                                   Vám, starí rodičia, dáme ich do dlaní.

Hoc Vám vlas šedivie a zrak sa zakalí,                                                                                                                                                                 prijmite od detí najkrajšie pozdravy.

Prijmite pozvanie od svojich vnúčikov,                                                                                                                                                           príďte sa potešiť veselou muzikou.

Tešíme sa naVás, na Vašu návštevu,                                                                                                                                                                           v škôlke tu v Slovinkách, nazvanej  „Na rínku“.

 Srdečne pozývame všetkých našich starkých na slávnostnú besiedku pri príležitosti osláv „Októbra-mesiaca úcty k starším“, ktorá sa bude konať dňa 29.10.2012 (pondelok) o 15,00 hod.

                                                                                                                                                                               Tešíme sa na Vašu návštevu!

Categories: Archiv


Pridajte komentár