Kniha návštev

Milí rodičia, deti, ale aj náhodní návštevníci našej stránky, budeme radi, ak nám zanecháte v knihe návštev vašu spätnú väzbu, žiadosť alebo názor.


 Meno *
 Email
 Web
 Správa *
* Povinné

Antispam kontrola
Pred odoslaním odkazu opíšte kontrolný kód alebo vypocítajte príklad.
5 + 6=

(103)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
(43) Sylvia
Sun, 26 June 2011 18:48:57 +0000

Ahojte všetci..tak sa nám táto diskusia pekne rozbehla..nie??Škoda, že mnoho ľudí o tomto fóre vôbec nevie..ani ja sama som o tom nevedela...tak pani učiteľky a celý personál držte sa nám a žite najmenej do 100 rokov a potom sa uvidí..papa

(42) Katarína
Sun, 26 June 2011 17:36:44 +0000

Ospravedlňujem sa,že som nespomenula všetkých zamestnancov! Prepáčte a veľká vďaka celému personálu!!!!

(41) mš
Sat, 25 June 2011 09:22:22 +0000

Ďakujeme Vám všetkým, ktorí ste prispeli do tejto diskusie. Nesmierne si vážime Váš názor a sme poctené Vašimi vyjadreniami o kvalite materskej školy. Verím, že teraz hovorím za všetkých zamestnancov MŠ, že sa aj naďalej budeme snažiť pracovať tak, aby Vaše deti k nám chodili s radosťou. Veríme, že aj naďalej budete prispievať svojimi názormi, či už kladnými, alebo kritickými do tohto fóra.

(40) Olga
Sat, 25 June 2011 08:21:13 +0000

Samozrejme, veď jej prácu ocenila už v príspevku Katarína. A ak už by sa mali spomenúť všetci,ktorí participujú na dobrom mene materskej školy, tak poďakovanie patrí aj p. kuchárkam a p.upratovačkám. Lebo len tam, kde je dobrá pracovná klíma sa s radosťou sa chodí do zamestnania.

(39) Eva
Fri, 24 June 2011 19:50:37 +0000

Je pravda, čo píše p.Olga a plne s ňou súhlasím, len chcem podotknúť, že zabudla ešte na p.uč.Tomašovovú, o profesionalite ktorej tiež nemožno pochybovať.

(38) Olga
Fri, 24 June 2011 15:55:46 +0000

Profesionalitu p.uč. Jurčišinovej a p.uč. Kočíkovej - na čele s p. riad. Lučanskou - nezneguje jeden jedovatý a nekonkrétny príspevok od pani Ivety. Držte sa a všetko dobré do ďalšej neľahkej práce...

(37) Katarina
Wed, 22 June 2011 21:59:08 +0000

Aďka,pochybujem,že je to rodič od Nás. Skôr tipujem na nejakú pani učiteľku z inej škôlky. A Vám Ivetka odporúčam (ak sa v mojom odhade nemýlim),viac sa venovať deťom a aktivitám s nimi. Nezáleží na kritike alebo uznaní rodičov,ale na tom, čo uvidíte v tvárach detí. Tie nevedia klamať v pocitoch,nie sú ešte tak skazené, ako my dospelí! No,ak sa však mýlim a Vy a Vaše dieťa navštevujete Našu škôlku,tak ste trošku mimo reality. A myslím to bez urážky! Pekný zvyšok školského roku K.B.

(36) Andrea
Wed, 22 June 2011 21:24:10 +0000

Milá pani"Iveta"alebo ako sa vlastne volá mamička,ktorá je taká nespokojná s našou škôlkou!!!Tak ako Sylvia aj ja budem reagovať na vašu otázku.Napísala ste že vy sama máte zlú skúsenost.Neviem čo také sa vám stalo ak ste mala nejaký problém mala ste to povedať pani učiteľkám.Viete v našej super škôlke to funguje tak,že akýkoľvek problém alebo pripomienka sa riešia no v pripade ak je"niekto"nespokojný,nedokáže to povedať tak je jasné že to rieši svojím spôsobom vo vašom prípade očierňovaním.O čo vám vlastne ide?Môj syn chodí do tejto škôlky už skoro 4 roky.Je to super škôlka a má super pani učiteľky som šťastná, že sa môjmu dieťaťu venujú a starajú sa o neho.Ak sú naše drahé deti v škôlke šťastné hovorí to za všetko.Pani učiteľkám veľká vdaka za všetko určite hovorím za všetkých rodičov!Tak ako napísala Sylvia odvádzajú skvelú prácu.Takže už to chápete, alebo čo takto presvedčiť sa sama?Veľmi rada by som vám osobne porozprávala o našej super škôlke pani"IVETKA".Ak máte ešte nejaké otázky nech sa páči ale svojimi názormi nič nezmeníte na tom,že naša škôlka je super a pani učiteľky sú úžasné!!!!!!!

(35) Katarina
Wed, 22 June 2011 21:18:51 +0000

Tak Važená pani Ivetka. Ponúkam Vám kritiku, Vami tak žiadanú. Áno,pani učiteľkám sa dá vyčítať veľa vecí. Napríklad,že občas mám pocit,že môj syn ani nechce ísť domov,že svoje učiteľky ľúbi tak veľmi,až občas žiarlim(samozrejme myslím to obrazne). Práve dnes mi bolo povedané,aké veľké pokroky urobil syn,ako sa zlepšil...Myslíte,že to všetko som ho naučila ja? A kedy? Od rána do večera som v práci a večer som šťastná,ak sa trochu zahráme a prečítame rozprávku. Preto slovo ďakujem sa nezmestí do týchto riadkov! Keby som sa odsťahovala aj na Mars,škôlku nemeníme! Pani učiteľky,teraz to patrí Vám: Ďakujeme!!! Úplne,úplne za všetko! A že sú neprajníci... Ja vždy tvrdím,nech Nám všetci závidia! Také obetavé, srdečné, milujúce žienky ako ste Vy,také Nám rodičom,môžu ostatní len slepo závidieť! Vrátim sa ešte k Vám Ivetka. Viete čo je najlepšie? Že Naša pani učiteľka Darinka Tomašovova sa venuje aj logopédii. Za to jej chcem poďakovať osobitne,pretože môj syn by dnes navštevoval logopédiu v Spišskej Novej Vsi. Ale nemusí! Ďakujem!!! S pozdravom K.B.

(34) Sylvia
Wed, 22 June 2011 13:26:01 +0000

Milá pani Iveta! Takže ja Vám odpoviem na tú Vašu dosť nepochopiteľnú otázku. Začnem pekne poporiadku, nechce sa Vám veriť, že v našej škôlke je všetko také super ako to opisujeme. Neviem prečo je to také neuveriteľné a nepochopiteľné, keď to tak opisujeme. Keby sa niečo niekomu nepáčilo tak by iste tú Vami chcenú kritickú pripomienku napísal, ale keďže je to tam také super tak je aspoň z mojej strany pochopiteľné, že je to super škôlka a o pani učiteľkách sa nedá pochybovať, pretože takú prácu akú odvádzajú oni tak zato im patrí len veľká vďaka od nás rodičov, ktorý tam svoje deti majú. Chcela by som vedieť, či vy máte v tejto škôlke dieťa? Pretože rodič, ktorý tu má dieťa, nemá ani najmenšiu iskierku pochybnosti a tu už vôbec nejde o odvahu ale o krutú realitu. Takže milá pani tie naše pani učiteľky sú fakt také úžasné a za to im VEĽKÉ ĎAKUJEME. A chcem Vás vyviesť z omylu, keďže píšete, že ste ešte nepočuli o nejakej škôlke, ktorá by bola taká dobrá, tak už viete , lebo teraz som Vám o jednej takej napísala. A ak sa stretávate s opačnými názormi a máte zlé skúsenosti, tak Vás prosím za rodičov, ktorí majú v tejto škôlke dieťa, aby ste svojími názormi nehádzali zlé svetlo na túto škôlku. Ja osobne som veľmi rada, že je moje dieťa v tejto škôlke. Dúfam, že Vám takáto odpoveď stačí a ak máte ešte niečo na srdci tak sa kľudne opýtajte a ja Vám veľmi rada odpoviem. S pozdravom rodič...Comments are closed.